FINISTAVstavebniny

Jarná akciová ponuka 2014

/

Využite našu jarnú akciovú ponuku od 28.apríla až do 31.júla a skrášlite si záhradu alebo prestavajte svoje podkrovie.

Pre peknú záhradu...

V našej novej akcii prinášame mnoho výrobkov pre skrášlenie vašho domu alebo záhrady. V letáku nájdete prehľad výrobkov zaradených do jarnej akcie.

Od zámkových dlažieb a plotov PRESBETON, cez radové dlažby a oporné steny prémiovej kvality firmy WEISSENBOCK z Rakúska alebo betónové výrobky kolekcie JAPE imitujúce drevo, až po nádrže na dažďovú vody GRAF nájdete v našej ponuke širokú ponuku výrobkov pre vašu záhradu.

Do záhrad kde sa pestuje zelenina ponúkame praktický plastový chodník na oddelenie jednotlivých hriadok. Takýto chodník potom nezarasta burinou a ľahko sa udržuje.

Pre pekné podkrovie...

V prípade ak pripravujete rekonštrukciu podkrovia, máme pre vás sadrokartón a izoláciu za super ceny. Ako jediný predávame v Žiline sadrokartónovú podlahu spolu s podsypom Liapor.

Novinkou je aj komín PRESPOR SafetyFire, ktorý nahrádza úspešný a osvedčený komín PRESPOR Nov Univerzál. Tento komín má ľahké presné tvárnice z liaporbetónu, ktoré neobsahujú kremičité kamenivo, nemecké šamotové vložky s veľmi nízkou nasiakavosťou firmy HART a kvalitnú izoláciu. To všetko s 30 ročnou zárukou a s cenou blížiacou sa k najlacnejším, neznačkovým komínom na trhu.

Ďalšie informácie nájdete v letáku JARNÁ AKCIA 2014 alebo v našej predajni.