FINISTAVstavebniny

Veľkoformátová dlažba PRESBETON XL

/

Veľké rozmery platní a hrúbka 10cm pre všetky typy plôch.

  • Dlažba GRENA XL biela a šedá
    Veľkoformátová dlažba GRENA XL biela a šedá

Presbeton prichádza s celkom novou kategóriou plošných dlažieb. Jedná o veľmi atraktívne a moderné veľkoformátové dlažby. Kolekcia XL obsahuje šesť rozmerovo rôznych dosiek hrúbky 10cm, ktoré je možné vzájomne kombinovať a vytvárať zaujímavé zostavy. Dodávajú sa s podobnými povrchmi ako klasické terasové platne - s hladkým povrchom, s vymývaným a trýskaným povrchom.

Obrovskou výhodou tejto dlažby je jej výška 100 mm, ktorá umožňuje jej využitie pre všetky typy dlaždených plôch – od dopravou nezaťažovaných, cez stredné zaťažené plochy až po plochy s vyšším zaťažením. To znamená, že túto dlažbu je možné použiť aj na plochy po ktorých jazdia osobné aj nákladné autá.

Je preto ideálna na dláždenie väčších ucelených plôch v mestách, obciach, parkoch, pri obchodných centrách alebo v obytných súboroch. Svoje využitie a miesto však môžu nájsť aj v súkromných projektoch. Kombináciou väčších a menších dosiek je možné vytvoriť zaujímavé zostavy i v okolí rodinných domov. Príkladom môžu byť príjazdové cesty, chodníky a terasy. Veľký výber formátov, povrchov a farieb umožňuje jej využitie na akýkoľvek architektonický zámer.

Fotogaléria realizácie verejných a súkromných projektov z dlažieb XL

  • Dlažba TINA XL biela a prírodná
    dlažba TINA XL biela a prírodná
  • Dlažba SIMONA XL biela a hnedá
    dlažba SIMONA XL biela a hnedá