FINISTAVstavebniny

Jarná zľavová fantázia 2015

/

Veľká jarná akcia je tu! Využite výnimočné ceny na široký sortiment dlažieb a plotov Presbeton.

JARNÁ AKCIA

Od mája až do konca júna ponúka firma PRESBETON výber toho najlepšieho a najatraktívnejšieho zo svojej ponuky v novej jarnej akcii nazvanej zľavová fantázia 2015.

V ponuke murovacích tvárnic na ploty sú klasické štiepané tvárnice radu Face Block, hladké tvárnice Simple Block a aj otĺkané tvárnice Crash Block a minuloročná novinka veľké kamene Cake Block. Na tvorbu vyvýšených záhonov a vyrovnanie menších terénnych nerovností sú v ponuke rôzne palisády a okrasná tvárnica Luna v dvoch veľkostiach.

Na zhotovenie terasy sú v ponuke veľmi obľúbené plošné dlaždice Simona a Grena s vymývaným povrchom ako aj trýskané dlaždice Tina, Tamara a Fatima. Novinkou sú dlaždice s reliéfnym povrchom Alma a Lauria. Ich povrch je naviac ošetrený úplne novou impregnáciou Perfekt Top Clean.

Na realizáciu prístupových ciest a chodníkov okolo domov sú určené zámkové dlažby. Bežné priemyselné dlažby prinesieme v osobitnej akcii. V zľavovej fantázii sú k dispozícii lepšie produkty ako je Holland Kombi a Setimo s hladkým povrchom v rôznych farebných mixoch, Historik s otĺkaným povrchom pripomínajúcim staré, opotrebované dlažobné kamene v rôznych farbách, Kastela imitujúca drobné kamenné kocky a dlažba Custo s reliéfnym povrchom a nepravidelnými tvarmi kameňov imitujúca chodník zložený zo skál.

PRESBETON výber z akciových výrobkov

 • presbeton-face-block-1
  Face Block okrový
 • presbeton-tvarnice-crash-block
  Crash Block hnedý
 • presbeton-dlazba-historik-hneda
  Historik hnedý
 • Presbeton Custo Arido
  Custo Arido

Prehľad sortimentu firmy Presbeton a ďaľšie inšpirácie pre tvorbu realizáciu chodníkov, terás a plotov nájdete aj novom katalógu.

PRESBETON katalóg a cenník pre rok 2015

V katalógu aj v cenníku sú ceny rozdelené do dvoch oblastí. Pre Žilinu a okolie platia ceny v oblasti I.