FINISTAVstavebniny

Výpredaj krbov a piecok NORDPEIS

/

Potrebujeme uvoľniť miesto a preto predávame výstavné vzorky - krb Bilbao a piecku Smarty Classic firmy Nordpeis so zľavou až 50%.

  • nordpeis-bilbao90-lesteny-beton
    Krb Nordpeis Bilbao
  • nordpeis-smarty-classic-2
    Piecka Nordpeis Smarty Classic

Nordpeis Smarty Classic

  • nordpeis-smarty-classic-3

Piecka Nordpeis Smarty Classic

PREDANÁ

Smarty Classic sú sympatické liatinové kachle v klasickom, jednoduchom štýle so štyrmi liatinovými nohami a sú výborný zdroj príjemného tepla. Sú vhodné na dodatočné vykurovanie rodinných domov alebo na vykurovanie rekreačných chát a chalúp

Čisté spaľovanie

Kachle sú vybavené oplachom skla, ktoré udržuje sklo a spaľovaciu komoru čisté. Počas spaľovania je v komore udržiavaná vysoká teplota, ktorá spáli všetky sadze a všetky časti zostávajú čisté aj pri častom používaní. Naviac dokonalé spaľovanie produkuje len minimum popola. Kachle sa preto tiež veľmi ľahko udržujú.


Krb Nordpeis Bilbao

PREDANÝ

Nordpeis Bilbao

  • Nordpeis Bilbao konvekčný ohrev vzduchu krbom
    Princíp konvekčného ohrevu vzduchu v krbe

Bilbao vyniká svojím asymetrickým tvarom. Krb je možné inštalovať ku stene, do rohu alebo aj ako samostatne stojací. Bilbao je k dispozícii s pásom z voskovaného betónu.

Krb Bilbao - príjemné konvekčné teplo

Krby NORDPEIS pracujú na princípe konvekcie tepla. Konvekčné teplo vzniká medzi krbovou vložkou a obostavbou a rozširuje príjemné teplo po celom dome. Studený vzduch vstupuje do krbu dole, je ohrievaný krbovou vložkou a zohriaty vzduch je potom stúpa nahor a je uvoľňovaný prieduchmi navrchu. (Princíp prúdenia v krbe Bilbao je schématicky znázornený na obrázku.) Tento obeh vzduchu zabezpečuje správnu distribúciu tepla vo vašom dome.

Čisté spaľovanie

Krbové vložka je vybavená oplachom skla, ktoré udržuje sklo a spaľovaciu komoru čisté. Počas spaľovania je v komore udržiavaná vysoká teplota, ktorá spáli všetky sadze a všetky časti zostávajú čisté aj pri častom používaní. Naviac dokonalé spaľovanie produkuje len minimum popola. Krby Bilbao sa preto tiež veľmi ľahko udržuje.

Montáž

Krb Nordpeis Bilbao je možné umiestniť priamo na drevenú podlahu bez nejakého špeciálneho podkladu. To robí montáž krbu ľahkou a lacnejšou ako pri tradičných krboch. Modulárny krb dovoľuje rýchlu a správnu montáž. Všetky časti na seba nadväzujú čo výrazne urýchľujú celú stavbu krbu. Bez zložitého murovania, merania, rezania a odpadu. Obostavba je k dispozícii v atraktívnom prevedení z voskovaného betónu.

Kvalita

Obostavba je vyrobená z ľahkého betónu vystuženého oceľovými vláknami, ktoré dodávajú potrebnú pevnosť pri zníženej hmotnosti. Súčasti obostavby majú hrúbku len 3cm s cieľom dosiahnuť maximum priestoru.

Bezpečnosť

Obostavba a krbová vložka vyhovuje najnovším bezpečnostným požiadavkám na stavbu krbov.

NORDPEIS technické informácie

model krb Bilbao 90 kachle Smarty Classic
výška 1405 mm 910 mm
šírka 865 mm 460 mm
hĺbka 545 mm 415 mm
hmotnosť 342 kg 134 kg
kozubová vložka N-20
nominálny výkon 7 kW 5 kW
spektrum výkonu 2 - 10 kW 3 - 8 kW
teplota spalín 217 °C 306 °C
napojenie dymovodu hore alebo dozadu hore alebo dozadu
palivo drevo drevo
dĺžka polien max 30 cm max 30 cm

NORDPEIS technické informácie

model pôvodná cena výpredaj - zľava až 50%
Nordpeis Bilbao 90 s pásom z lešteného betónu 2395 € 1199 €
Nordpeis Smarty Classic 1205 € 599 €

Jedná sa o výstavné vzorky, krb Bilbao má s kozubovú vložku N-20 s chrómovým rámom. Krb aj kachle je možné si pozrieť a rezervovať v našej prevádzke FINISTAV/stavebniny v Tepličke nad Váhom.

Ak staviate dom máme pre Vás aj nový komín Prespor SafetyFire za výhodnú cenu so zľavou až 40%!!

NORDPEIS rozmery