FINISTAVstavebniny

Weissenbock - novinky a jarná akcia 2015

/

Od 1. marca až do 31. júla prinášame jarnú akciu roku 2015 na dlažby, terasové platne a murovacie kamene firmy Weissenbock

JARNÁ AKCIA

Firma Weissenbock prináša v roku 2015 novú akciu na svoje výrobky pre skrášlenie záhrady. V jarnej akcii nájdete obľúbené mnohoformátové dlažby Rialta, Rialta Grosso a Via Capo v prevedeniach natur aj antik. Okrem toho sú v ponuke antické tvárnice Tegula múr antik na ploty a drobné záhradné stavby. Tento systém murovacích kameňov je ideálnym doplnkom k dlažobným kameňom. Na vytvorenie vždy zelenej opornej steny môžete použiť čoraz obľúbenejšiu tvárnicu Lyžica trpaslík.

NOVÉ VÝROBKY PRE KRÁSNU TERASU

Pre výstavbu terasy prináša obľúbené veľkoformátové antické platne Carma Nobile a uvádza na trh aj viaceré novinky: Carma Tin - platne s povrchom imitujúcim travertínový kameň, Carma Geo - veľké platne s jemne štrukturovaným povrchom a Carma Diele - dosky je jemným ryhovaním ako alternatívu k terasovým doskám. Všetky tieto platne majú rovné hrany a kladú sa s úzkymi škárami. Terasa z týchto tvárnic potom pôsobí moderne a elegantne.

Pre náročných zákazníkov rozširuje ponuku dlažieb z jemnej kamenin o novú dlažbu FSZ Diele - dosky so štruktúrou dreva v dvoch atraktívnych farbách.

NOVINKY terasové dlažby Carma a FSZ

 • Carma Tin
  Carma Tin slonovinová
 • Carma Geo
  Carme Geo strieborno sivá
 • Carma Diele
  Carma Diele slonovinová
 • FSZ Diele
  FSZ Diele tmavohnedá

Ďalšie podrobnosti o výrobkoch firmy Weissenbock a ďaľšie inšpirácie pre tvorbu záhrady a terasy nájdete aj novom katalógu.

WEISSENBOCK katalóg a cenník pre rok 2015