FINISTAVstavebniny

Weissenbock - novinky a jesenná akcia 2014

/

Od 1. septembra až do 5. decembra prinášame jesennú akciu roku 2014 na dlažobné a murovacie kamene firmy Weissenbock

 • weissenbock-tvarnice-tegula-natur-vazak-realizacia2
 • weissenbock-tvarnice-tegula-natur-realizacia

NOVINKA Tegula múr natur, sivotieňovaná žula

Murovacie kamene Tegula múr natur vo farbe sivotieňovaná žula sa perfektne hodia k dlažbám v sivotieňovanej farbe napr. veľkoformátovej dlažbe Tegula natur alebo k radovej dlažbe Rialta Grosso natur, prípadne k cenovo výhodnej radovej dlažbe Via Capo natur v bridlicovotieňovanej farbe.

Sivotieňovaná farba je oživujúca, zostáva príjemná aj za mokra a zvýrazňuje červenú a zelenú farbu rastlín vo vašej záhrade. Tvárnice formátu väzák je vhodné kombinovať s formátom univerzálny kameň. Formáty kameňov boli starostlivo zvolené a výsledný múr pôsobí prirodzene a oproti konkurenčným kameňom nie je zbytočne mohutný.

Výrobky kolekcie natur sa výborne hodia k modernej priamočiarej architektúre. Ostré hrany tvárnic a bezfazetové hrany dlažieb pôsobia elegantne a pomáhajú vytvárať moderný dizajn v záhrade.

Akciové výrobky pre jeseň 2014

V jesennej ponuke nájdete aj mnohé výrobky kolekcie antik - obľúbená radová dlažba Rialta antik je k dispozícii v až 10 farbách a jej rozšírená varianta Rialta Grande antik ponúka až tri rozmerovo rozdielne pásy pre čo najlepšie optické rozlíšenie dlažby. Ďalej je v ponuke aj cenovo výhodná dlažba Via Capo antik. Súčasťou súpravy antik sú aj obľúbené murovacie kamene Tegula múr antik.

V ponuke sú aj terasové platne Carma Classic s jemnou vápencovou štruktúrou v štyroch formátoch. S nimi skrášlite svoju terasu, zimnú záhradu alebo interiér. Na rozdiel od ostatných dlažieb je táto dlažba vhodná len na zaťaženie chodcami.

Jesennú ponuku dopĺňa inovatívna oporná tvárnica Lyžica trpaslík na zaistenie svahu a odstupňovanie terénu. S touto tvárnicou môžete vytvárať priame aj zakrivené oporné steny pre trvalo a ľahko udržiavateľné "zelené steny". S tvárnicou sa ľahko pracuje (jej hmotnosť je len 11kg), kladie sa bez malty. Jej veľkou výhodou je tvar tvárnice s dnom, vďaka ktorému zemina zostáva v kameni a nevyplavuje sa pred opornú stenu - odpadá tak pracne upratovanie pred stenou a neustále dopľňanie zeminy do opornej steny.

Podrobné informácie o výrobkoch z jesennej akcie spolu s ostatnými výrobkami nájdete na výrobkových stránkach Weissenbock v našom katalógu.

Weissenbock fotogaléria

 • weissenbock-tvarnice-tegula-natur-vazak-realizacia4
  Tegula múr natur, sivotieňovaná žula
 • tegula-natur-lasturove-vapno
  Tegula múr natur, lasturové vápno
 • weissenbock-dlazba-tegula-natur-realizacia
  Tegula natur, lasturové vápno
 • Rialta Grosso natur, lasturové vápno
  Rialta Gross natur, lasturové vápno
 • Via Capo natur, tieňovaná bridlica
  Via Capo natur, bridlicovo tieňovaná
 • Rialta Grande antik, jávska hnedá
  Rialta Grande antik, jávska hnedá
 • weisenbock-tvarnice-tegula-antik-realizacia
  Tegula múr antik,jávska hnedá
 • Via Capo antik, tieňovaná bridlica
  Via Capo antik, bridlicovo tieňovaná
 • weissenbock-lyzica-trpaslik-lasturove-vapno
  Lyžica trpaslík, lastorové vápno
 • weissenbock-dlazba-carma-classic-realizacia
  Carma Classic, tieňovaná