Plotové dosky

Plastové plotové dosky

Novinka v našej ponuke – plastové plotové dosky sú vyrábané z recyklovaného plastu. Vyrábajú sa vo viacerých tradične používaných tvaroch ako masívne profily a predstavujú ideálnu náhradu za drevo pri stavbu plotov.

Profily sú zafarbené priamo v hmote a majú mimoriadnu odolnosť voči poveternostným podmienkam. Vďaka tomu sa ani po rokoch vzhľad profilov zásadne nemení. Naviac profily neabsorbujú vlhkosť, nehnijú ani nekorodujú, sú farebne stále a preto nevyžadujú pravidelnú nákladnú a zdĺhavú údržbu.

Farebné prevedenie

Plotové dosky sa predávajú štandardne v tmavohnedej farbe. Na objednávku je možné vyrobiť profily aj v sivej farbe, tehlovo červenej (svetlohnedej) prípadne čiernej. V tomto prípade treba počítať s dlhšou dodacou lehotou. Plotovky je možné objednať so skosenou, polookrúhlou alebo trojhrannou hlavou.

Plotovky z recyklovaného plastu

Plotové plotové dosky - farby a tvary

Cenník plotových dosiek

  zakončenie hlavy
dĺžka prierez farba polookrúhle trojhranné
0,6 m 78x21mm hnedá 1,40 € 1,40 €
0,8 m 78x21mm hnedá 1,90 € 1,90 €
1,0 m 78x21mm hnedá 2,20 € 2,20 €
1,2 m 78x21mm hnedá 2,50 € 2,50 €
1,5 m 78x21mm hnedá 3,40 € 3,40 €
2,0 m 78x23mm hnedá 4,60 € 4,60 €

Príplatok za tehlovú, šedú a čiernú farbu +20%. V iných farbách sa dosky vyrábajú s polookrúhlou a trojhrannou hlavou v dĺžkach 1,0m, 1,2m a 1,5m. Plotové dosky v zelenej farbe sa už nevyrábajú.

Ceny platia pri prevzatí v našom sklade v Tepličke nad Váhom. Plotové dosky nezasielame.

Práca s plastovými profilmi

Práca s profilmi je jednoduchá, dajú sa ľahko rezať a vŕtať bežnými nástrojmi na kov alebo drevo. Miesta po opracovaní nie je potrebné dodatočne povrchovo upravovať. Pri montáži plotov odporúčame používať nekorodujúce spojovacie prvky a dbať na dostatočné dilatácie. Je potrebné dodržiavať zásady práce s plastovými profilmi od výrobcu.

Ostatné plastové výrobky

Sortiment ponúkaných výrobkov z recyklovaných plastov je široký. Nasledujúca fotogaléria v krátkosti prináša niektoré ďaľšie výrobky. V prípade záujmu o cenovú ponuku alebo dodatočné informácie nás, prosím, kontaktujte. Napríklad použitím kontaktného formulára napravo

  • AKTUÁLNE LETÁKY

  • Potrebujete sa dozvedieť viac informácii?